KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16253383
nr 1625 3383
Akvarell
Signerad Robert, Motiv från Piazza San Marco, Venedig. Signerad, akvarell, bildmått: 29x14 cm, yttermått inklusive ram: 44x30 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 juni 2024
kl 20:01:28
3/6 18:06:02
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor